У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів у Києві

Багато пацієнтів в Україні стикаються з необхідністю або рекомендацією від стоматолога зробити ортопантограмму. Для того, щоб не боятися цієї процедури, краще розібратися в тому, що вона з себе представляє та які наслідки тягне за собою, наскільки висока вартість послуги. Своєчасний візит до стоматолога, а не виключно в разі гострого болю, завжди заощадить час і гроші, а для того, щоб він пройшов максимально ефективно, вам і запропонують зробити панорамний рентген-знімок.

Панорамний знімок зубів у Києві можна зробити в медичному центрі Este-line. Це своєрідний "зубний паспорт", який містить інформацію про актуальний стан ротової порожнини, зачатків зубів, гайморових пазух і вісочноніжнечелюстних суглобах.

Навіщо потрібна ортопантограмма?

Панорамний знімок дає лікареві можливість встановити максимально точний діагноз, помітити приховані при первинному огляді зміни в зубних тканинах, пародонт. На підставі цього, стоматолог зможе сформувати оптимальний план лікування, своєчасно надати медичну допомогу та попередити можливі больові відчуття.

Також, є ряд ситуацій, при яких панорамний знімок зубів необхідний:

  • підготовка до протезування зубної щелепи;
  • пародонтологічне та ортодонтичне лікування;;
  • планування імплантації зуба.

У нашій клініці використовується сучасне діагностичне обладнання, яке дозволяє в перебігу декількох секунд отримати панорамне зображення зубів в ідеальній якості. Ви зможете наочно побачити на екрані стан ротової порожнини до самого процесу та по завершенню лікування.

Чим раніше ви виявите захворювання зуба, тим менш значущим буде втручання лікаря. За умови своєчасної діагностики, твердих тканин зубів залишається більше, пломб менше, а значить зменшується ймовірність пошкодження нерва. Живі зуби зменшать як тимчасові, так і фінансові витрати й забезпечать Вам свіжий подих!

Скільки коштує панорамний знімок зубів

У медичному центрі Este-line панорамний знімок абсолютно безкоштовний, для всіх пацієнтів клініки.

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь