У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Вектор терапія

Вектор терапія у Києві та Україні

Багато пацієнтів не сприймають середню ступінь пародонтиту як серйозне захворювання. Їх частіше турбують такі проблеми, як наявність запалення, кровоточивості та подібних ознак. Особливо це стосується рецесії ясен, яка поступово призводить до подовження шийок зубів і порушення їх зовнішнього вигляду. Часто люди відмовляються від хірургічного лікування в силу наявності декількох болючих процедур, необхідних для лікування. Зараз використовують сучасніший метод - вектор терапія. Процедура протікає абсолютно безболісно і нешкідливо для пацієнта, а її ціна цілком доступна.

Система "Вектор" дає можливість здійснити первинне втручання всього за один візит. Даний метод практично не викликає болю, особливо якщо порівняти з іншими технологіями лікування. Наш стоматологічний центр приймає клієнтів з усієї України, а розташовується в Києві. У нас використовується стоматологія вектор терапія - це найбільш сучасний метод лікування.

Система "Вектор" функціонує за рахунок передачі ультразвукової енергії, потік якої контролюється професійним стоматологом. Раніше, до винаходу даної системи, існувала велика ймовірність, що неконтрольовані інструменти завдадуть більше шкоди, ніж користі. У разі застосування системи "Вектор" єдиним напрямком руху є лінійне, паралельно поверхні кореня зуба.

Ціна вектор терапії

Зараз вектор терапія ціна не сильно відрізняється від інших методів лікування, але ефективність, безпеку і практично повна відсутність болю роблять послугу найбільш затребуваною. Система дозволяє виконати щадне видалення бактеріальної біоплівки, а також зубних відкладень шляхом застосування непрямого зв'язування енергії ультразвуку. При цьому не травмуються тверді та м'які тканини. Суспензія, в складі якої присутні мікрочастинки, значно підвищує ефективність чищення кореня. Тільки професійний стоматолог зуміє очистити зуби нижче рівня ясен. Ціни наших послуг у Києві невисокі.

Вектор терапія в стоматології

За допомогою даної технології зараз лікують різні захворювання зубів, які можуть турбувати людину. Енергія від інструменту м'яко передається в пародонтальні кишені. Вона проходить безпосередньо через гідрооболочку. Парадонтальной кишеню піддається ретельній обробці та промиванню без формування аерозолю. На даний момент вектор терапія вартість доступна кожному. Частинки суспензії є аналогом зубної пасти. Вони видаляють будь-які зубні відкладення, навіть розташовані у важкодоступних ділянках. В результаті процедури виходять гладкі й ідеально чисті поверхні коренів, значно скорочується кількість бактерій. Це згодом призводить до більш результативного та швидкого лікуванню. У нашій клініці лікування пародонтиту вектором виконують кращі фахівці, які мають у своєму розпорядженні досвідом роботи з подібним обладнанням. В результаті нашої роботи ваші зуби знайдуть ідеальний стан. Ми гарантуємо якість послуг, що надаються.

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь