У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Діагнодент

Як діагностувати карієс, якщо не впорався навіть панорамний знімок

Найголовніше в лікуванні зубів - це їх своєчасна діагностика. Якщо виявити карієс або інше захворювання на тій стадії, коли він ще непомітний, можна зберегти багато зусиль і фінансових коштів. Для цього потрібно проходити регулярні профілактичні огляди у стоматолога, а не звертатися в клініку тільки коли наздожене гострий біль. В Україні працює медичний центр, де до кожного клієнта підійдуть з розумінням і турботою - Este-Line.

У нашій клініці використовуються найновіші методи діагностики, які швидко та ефективно виявляють потенційні проблеми з зубами, як у дітей, так і у дорослих. Прилад для прихованої діагностики карієсу - діагнодент, дозволяє визначити осередки каріозної поразки. Дана послуга надається нами абсолютно безкоштовно.

Як це працює?​

Діагнодент - це унікальний прилад для лазерної флюоресцентной діагностики. Коли зуб захоплений карієсом, в його тканинах змінюються оптичні властивості, що помітно при випромінюванні. Прилад фіксує світлові хвилі довжини, відмінною від нормальної й дає можливість оцінити стан зуба на рівні, якого не можна досягти при звичайному огляді та зондуванні. Для того, щоб дослідити тканини зуба, наші фахівці застосовують спеціальні насадки з сапфіра. Луч проходить через різні ділянки зуба, проникає в глибокі тканини, а електронна система приладу аналізує отриману інформацію. Вона перетворюється в обчислюванні показники, які стоматолог бачить на екрані. Вони свідчать про необхідність вибрати профілактичний метод або спосіб лікування зуба.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша ротова порожнина завжди була в повному порядку, а всі зуби здорові - приходьте в клініку Este-Line у Києві та наші фахівці забезпечать Вам це.

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь