У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Радіовізіографія зубів

Радіовізіографія зубів у Києві​

Основний момент для вирішення будь-яких проблем, пов'язаних зі здоров'ям - постановка максимально точного діагнозу. Захворювання зубів не стали тут винятком. Сучасна стоматологія в Україні неможлива без якісної рентгенографічної техніки. Одне з таких пристроїв - радіографія, що дозволяє зробити прицільний знімок зубів.

Послуга радіографія зубів у Києві надається в медичному центрі Este-line по невеликій вартості - всього 25 грн. Такий спосіб діагностики дає можливість отримати зображення ротової порожнини швидко, в потрібному розмірі та високої якості. За допомогою такого знімка, можна уникнути неправильної постановки діагнозу, дати оцінку структурі зубів, величиною і обсягами дефектів, знайти місця можливого запалення.

За допомогою радіовізіографії діагностується вторинний карієс, травматичні зміни зубів, а так само контролюється наскільки якісним було проведене лікування.

Інші переваги радіовізіографії

Цей метод діагностики вважається сьогодні найпопулярнішим в стоматології. Головний плюс для всіх пацієнтів - повністю безболісний і безпечний процес, шкоди радіографії завдає не більше, ніж цифрова фотокамера або сканер в офісі. Невисокі ціни на радіографію зубів поряд з високою інформативністю зводять ефективність профілактичної діагностики до максимуму.

Чим радіовізіографія відрізняється від звичайного рентгена, так це тим, що промені потрапляють не на плівку, а на спеціальний датчик, який складається з великої кількості детекторів. У кожному з них з'являється заряд певної величини, як результат випромінювання. Комп'ютер поступово опитує детектори і збирає інформацію, яку потім вже аналізує стоматолог.

Скориставшись послугою радіовізіографії в Este-Line, ви зможете бути впевненим у своєчасній діагностиці та якісному подальшому лікуванні Ваших зубів!

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь