У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Знімні зубні протези

Ціна на знімні зубні протези

Зараз знімні зубні протези є відмінним варіантом, якщо немає можливості поставити імплант. В такому випадку на допомогу приходять зубні протези, ціна яких на порядок нижче. Головне завдання протезів - відновлення жувальних функцій одного або ж кількох зубів, причому виглядати вони будуть максимально природно. Ніхто не зможе розрізнити, що у вас стоїть протез. Послуги з встановлення протезів надає наш стоматологічний центр, розташований в Києві. Також ми працюємо по всій Україні. Завдяки розвитку сучасних технологій ми не пропонуємо клієнтам протези, які потрібно зберігати в склянці з водою.

Такі протези вже залишилися в минулому, але продовжують лякати людей, які бажають встановити протез. У нас ви зможете встановити знімні протези, які будуть виконувати свої функції не гірше рідних зубів.

Встановити знімні зубні протези у Києві та Україні

Звертайтеся до нашої компанії, якщо ви плануєте поставити знімний протез, але для початку давайте розглянемо, яких видів вони бувають:

  1. Повний знімний протез;
  2. Умовно-знімний;
  3. Спеціальні частково знімні, які встановлюються при наявності деяких зубів.

Повні знімні протези

Такі протези встановлюють в тих випадках, коли у пацієнта зовсім не залишилося зубів. Вони спираються лише на альвеолярні відростки щелеп, а на верхній щелепі додатковим кріпленням виступає небо. Повні знімні протези закріплюються досить надійно, що дозволяє людині пережовувати практично будь-яку їжу. Але кріплення буде не таким надійним як при наявності здорових зубів, за які фіксують інші види протезів. Зараз повні знімні протези виготовляють з пластмаси або нейлону. Ціна в Києві на такі протези зовсім невисока. Якщо лікувати зуби вже пізно, то це оптимальний варіант.

Вартість знімних зубних протезів

Умовно знімні протези відрізняються поліпшеним кріпленням до беззубої щелепи завдяки тому, що в щелепу імплантують міні-імпланти. Частково знімне протезування можливо в тих випадках коли у пацієнта ще збереглися деякі зуби. В такому випадку протез буде зафіксований не тільки на яснах, а й на наявних зубах, що забезпечує більш надійне кріплення. Коштує знімний зубний протез досить дешево, тому багато хто вибирає саме цей варіант. Це найбільш зручний спосіб протезування.

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь