У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Металеві брекет системи

Ціна на металеві брекети

У наш час далеко не кожна людина може похвалитися ідеально рівними зубами, таких зараз одиниці. Багато людей страждають неправильним прикусом, що часто стає не тільки естетичної проблемою, а й причиною появи різних психологічних комплексів. Наша стоматологія в Києві пропонує встановити металеві брекети, ціна на які цілком доступна. Ви повинні знати, що крім перерахованих вище проблем, неправильний прикус може бути причиною різних проблем зі здоров'ям - викликати карієс, остеохондроз та інші захворювання.

Отже виправити прикус необхідно не тільки для краси, а й для відсутності проблем зі здоров'ям. Сучасні металеві брекети виглядають досить стильно, тому ви можете не бояться носити їх. Для установки ви можете звернутися в наш стоматологічний центр в Києві або відділення, розташовані в різних містах України. Насамперед ми проводимо діагностику з використанням сучасних технологій, після чого запропонуємо вам свої послуги з ефективного усунення проблеми кривих зубів.

Послуга Вартість
Консультація лікаря ортодонта Безкоштовно
Металева брекет система (Англія) 11500 грн
Керамічна брекет система (Німеччина) 7999 грн

Запишіться на комп'ютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знімок та складаємо план лікування - безкоштовно!

Вартість металевих брекетів

Для усунення неправильно прикусу пацієнту встановлюють брекети металеві, які необхідно носити певний проміжок часу. Все залежить від ступеня викривлення, тому період носіння в кожному випадку буде індивідуальним. Щомісяця пацієнт повинен відвідувати стоматологію, де фахівець буде стежити за процесом виправлення прикусу і при необхідності підтягувати систему. Зараз брекети металеві є самим недорогим, але в той же час ефективним методом виправлення прикусу. Вони допоможуть відновити ідеальну посмішку і прикус всього через півтора року з моменту початку носіння.

Металеві брекети в Києві та Україні

Багато фахівців вважають, що металева брекет система є найбільш міцних і надійних на сьогоднішній день. Таким чином можливо ефективно лікувати прикус і досягти ідеальних результатів. Виготовляють такі брекети з нержавіючої медичної сталі. Вони являють собою незнімну конструкцію, яка фіксується в ротовій порожнині до закінчення лікування. Брекети складаються з дуг і особливих замків, які необхідно регулювати час від часу. Перед установкою такої системи зуби ретельно очищаються від нальоту і наводяться в ідеальний стан, після чого їх обробляють фторосодержащее розчином. Установка металевих брекетів - гарантія красивої посмішки.

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь