У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Сапфірові брекети

Встановлення сапфірових брекетів у Києві

Сапфірові брекети виглядають неймовірно красивими, сучасними та зовсім не дають приводів соромитися. Перші конструктори таких систем і гадки не мали, що вже в недалекому майбутньому в Україні їх будуть використовувати не просто, щоб виправити присмак, але і в якості прикраси для зубів.

Сапфірові брекет-системи у Києві можна встановити в медичному центрі Este-line.

Чим же відрізняється така брекетна конструкція від інших?

Як роблять сапфір для брекетів

Прозорі брекети роблять з медичних сапфірів, які вирощуються за однією схемою з кристалами, використовуваними при виготовленні годин і ювелірної продукції. Але в результаті цього процесу виходить не звичний сапфір синього кольору, а прозорі і безбарвні штучні камені. Варто на них впасти світлу, кристали починають переливатися. Для того, щоб дуги з металу в брекетной конструкції не користувалися непотрібним увагою, їх покривають спеціальним матеріалом.

Переваги сапфірових брекетів

Крім того, що такі брекети естетично виглядають, вони ще й надзвичайно прості. На відміну від пластика та кераміки, штучні сапфіри мають в своїй основі кристалічну решітку, за її рахунок брекетна конструкція здатна витримати навіть найважчі навантаження. Виробники підходять до обробки кожного брекета настільки ретельно, що вони зможуть триматися на зубах протягом всього терміну лікування, а також міцно утримувати дуги конструкції.

Ціни на сапфірові брекет-системи в клініці Este-Line завжди максимально вигідні для клієнта. Наш ортодонт проконсультує по всіх складових вартості та разом з Вами підбере брекети, які стануть гарантом красивої посмішки і правильного прикусу на довгі роки!

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь