У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Активація брекет-системи

Активація брекетів у Києві

В Україні, деякі клієнти, які встановили брекети, вважають, що на цьому все закінчилося і тепер можна просто дочекатися встановленого терміну, зняти їх і отримати красиві рівні зуби і правильний прикус. Насправді все не так просто, і новина про те, що доведеться щомісяця в обов'язковому порядку відвідувати фахівця для активації брекетів, його лякає. Що це за процедура, навіщо вона потрібна і яка вартість послуги - це ті питання, які цікавлять більшість людей, які наважуються на встановлення брекет-систем.

Активація брекет-системи у Києві, та й в будь-якій клініці будь-якого міста, необхідна, щоб виправити прикус. Сам термін "активація" під собою має на увазі складну структуру брекет-систем. Це на перший погляд вони здаються звичайними металевими пластинками, сполученими між собою металевими дугами. Насправді, цей ортодонтичний апарат складається з безлічі елементів - лігатур, пружин, еластичних тяг і т.д. Для того, щоб вся ця конструкція була пристосована під всіх пацієнтів індивідуально, і потрібна активація.

Що робить активація брекет-систем?

Активація брекетних конструкцій не тільки допомагає вибрати напрямок, в якому потрібно змістити зуб, але й силу, з якою це буде відбуватися. Це необхідно у зв'язку з тим, що брекети встановлюють людям будь-якого віку - і дорослим, і дітям. У дорослих процес вирівнювання зубів займає більше часу і зусиль, а значить налаштувати апарат потрібно відповідно.

У медичному центрі Este-line рекомендують відвідувати ортодонта для активації 1 раз приблизно в 4 тижні. Це пов'язано з тим, що поступово зуби зміщуються, а тяга слабкіше. Постійна корекція апарату необхідна, якщо Ви хочете виключити ймовірність повернення зуба на старе місце. За рекомендацією лікаря, раз в певний час може проводитися заміна дуги або лігатури. Ціна на ці послуги залишається цілком доступною - від 90 до 250 грн.

Профілактика карієсу завдяки активації брекет-систем​

Помимо того, что ежемесячно можно контролировать корректность процесса смещения зубов, активация оказывает еще и профилактическое воздействие. Вне зависимости от того насколько современные брекет-системы Вы установили, из-за плотного прилегания к зубам, со временем они могут нарушить зубную эмаль. Следствием этого часто становится кариес. Благодаря ежемесячному осмотру Вашей ротовой полости, специалист вовремя заметит негативную динамику и примет необходимые меры, чтобы Ваши зубы оставались здоровыми в течении всего процесса ношения брекетов!

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь