У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Сімейна стоматологія

Стоматологія у Києві для здоров'я всієї родини!

Клініка сімейної стоматології у Києві Este-Line відкрита для всіх пацієнтів, які піклуються про своє здоров'я. Адже нормальне функціонування організму неможливо без здорових зубів, це його фундамент. На жаль, далеко не усім з нас природа подарувала ідеальні зуби. Можна сумлінно дотримуватися всіх порад, доглядати за ротовою порожниною, вести спосіб життя без шкідливих звичок та збалансовано харчуватися, але при цьому не зберегти здорові зуби. Тоді на допомогу приходять професійні стоматологи.

Як часто Вам доводиться звертатися до лікарів із зубним болем, яку нестерпно терпіти, і як часто доводиться витрачати гроші на лікування, що не дає результат? Щоб звести ці випадки до одиничних, варто потурбуватися профілактикою, постійним наглядом і контролем. Центр сімейної стоматології Este-line, в першу чергу був створений для того, щоб у всіх пацієнтів був доступ до повної інформації про своє здоров'я, а також можливість зберегти його або підтримувати.

Саме словосполучення "сімейна стоматологія" говорить про те, що обраний Вами фахівець завжди готовий прийти на допомогу будь-якому з членів Вашої родини, дати пораду по догляду за ротовою порожниною або вилікувати запущений зуб. У Este-line діє і дитячий кабінет, тому Ви можете привести до нас навіть найменших членів родини і ми будемо звертатися з ними не менш дбайливо, ніж з Вами! При цьому, вартість послуг, які пропонує наша клініка сімейної стоматології, завжди залишається доступною й обґрунтованою. Вам більше не доведеться шукати, де дешевше, де ввічливо розмовляють, де не доводиться лікувати один і той же зуб кілька разів. Все це Ви вже знайшли в нашому центрі!

Послуги клініки Este-line

Центр сімейної стоматології Este-line пропонує великий спектр послуг. З цієї причини, наші клієнти користуються всім необхідним в одному місці, у них немає потреби робити панорамну рентгенографію в одному центрі, а лікувати раптово захворілі зуби в іншому.

Серед наших послуг:

 • первинний огляд та консультація;
 • надання невідкладної допомоги;
 • рентгенографія;
 • профілактичні чистки зубів;
 • лікування пародонтиту;
 • терапевтична та хірургічна стоматологія;
 • виправлення прикусу;
 • протезування;

Дитяча стоматологія спрямована на те, щоб з самого раннього віку зміцнити зуби малюків і максимально відстрочити момент, коли вони дізнаються, що таке зубний біль. Якраз в цьому віці дитині прищеплюють правила догляду за зубами, формується прикус. Скориставшись повним спектром послуг, які пропонує сімейна стоматологія Este-line, всі члени Вашої родини зможуть надалі відвідувати нас виключно в профілактичних цілях!

Переваги клініки Este-line

 • Наш центр обладнаний новітньою стоматологічною технікою та матеріалами. Ми завжди відстежуємо новинки технічного прогресу і кожному бажаючому пацієнту клініки Este-line відкритий доступ до сучасних методик;
 • При необхідності використовувати наркоз, ми не відмовимо жодному пацієнтові (звичайно, якщо у нього немає алергії);
 • Ми надаємо професійну допомогу пацієнтам в будь-якому віці. Психологічного дискомфорту не відчують ні Ваші діти, ні батьки;
 • Ціна на всі послуги нашої клініки дуже лояльна, а також у нас постійно діють акції та вигідні пропозиції;
 • Стоматологи нашої клініки не тільки позбавлять Вас від уже існуючої проблеми, але й підберуть комплекс необхідних профілактичних заходів.

Довірте здоров'я своїх зубів сімейній стоматології Este-line і Ви ще багато років будете вдячні собі за це рішення!

Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь