У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

О медицинском центре ESTE line

Медицинский центр ESTE line. В клинике установлена техника и оборудование для полного цикла лечения любых операций с зубами, от самых простых профилактических и диагностических процедур до самых сложных хирургических вмешательств по имплантации зубов. Лечение у нас протекает в уютной и спокойной обстановке, и только без боли!

В Киеве только одна наша клиника имеет сертификат соответствия ISO 9001:2015 что соответствует полностью нормам Европейского союза. 

Во время лечения мы обеспечиваем надежную защиту пациента с использованием индивидуального стерильного, запечатанного набора и стерильного инструментария. Приятным бонусом для Вас станет возможность выбрать Ваш любимый фильм, находясь в кресле, или воспользоваться бесплатным Wi-Fi.

У нас в клинике уникальный сервис по проживанию пациентов из других городов и стран. На период серьезных операций или хирургических вмешательст проживание в гостинничных номерах при медицинском центре бесплатно.

Знайти нас дуже легко
Киев, ул. Щусева, 24А
5 минут от метро Дорогожичи
Бесплатная парковка
для всех клиентов
Удобный график работы
без выходных с 8 до 20
Бесплатный номер по Украине
0 (800) 40-00-27
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Наші послуги
Загальна стоматологія

Лікування зубів включає в себе такі процедури як: озонотерапія, вектортерапія, лікування рогівських каналів, лікування карієсу та захворювань шлунково-кишкового тракту, а також інші захворювання порожнини рота.

Пародонтологія
Тільки досвідчений пародонтолог здатний помітити прояв хвороби на самому ранньому етапі і прописати відповідне лікування ясен. У ESTE line прийом ведуть саме такі лікарі, а ціни на послуги прийнятні і доступні для широкого кола населення. Наші фахівці здатні на високому рівні виконати широкий спектр процедур: від звичайного зняття зубного каменю до найскладніших клаптевих операцій.
Лазерна імплантація зубів
Що б візит до щелепного хірурга був пов'язаний з мінімальними больовими відчуттями, в ESTE line використовують передові методи загальної та місцевої анестезії. В результаті навіть найскладніші випадки хірургічного втручання вдається здійснити без болю. Акції та знижки, практично постійно діючі в нашому медичному центрі - ще один приємний додаток до усмішки і здорових зубів!
Виправлення прикусу (брекети)
Сучасна ортодонтія пропонує змінювати прикус дорослим з використанням брекет-систем. Вона складається з скоб, які кріпляться до зубної емалі спеціальним клейовим розчином, з'єднаних дугою, закріпленої на корінних зубах. У нас в клініці ця послуга настільки часто використовується, що наші майстри швидко підбирають кожного пацієнта таку систему, з якої він не відчуває дискомфорту.
Дитяча стоматологія
Кожен дитячий стоматолог приватної клініки ESTE line - спеціаліст вищої категорії у всьому спектрі медичних послуг - від надання терапевтичної або екстреної допомоги до проведення серйозних хірургічних втручань. Лікування у нас здійснюється в сучасних, оснащених за останнім словом техніки кабінетах, в виключно стерильних умовах.
Загальний наркоз у стоматолога
Використовуючи найсучасніші анестетики і наркоз, стоматологія піднялася на якісно новий рівень: стоматологічні процедури, які ще недавно були пов'язані з істотним дискомфортом і болем, тепер проводяться набагато простіше. Це особливо важливо у важких випадках і в тих ситуаціях, коли допомога потрібна дітям. Але незалежно від віку пацієнтів, в ESTE line використовуються виключно сучасні європейські та американські препарати і обладнання.
Наша клініка
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь