У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Про медичний центр ESTE line

Este-line - це професійна допомога в профілактиці та лікуванні стоматологічних проблем для всієї родини. Наша стоматологія на Дорогожичах - сучасний медичний центр, оснащена високотехнологічним німецьким обладнанням, в якому створені комфортні умови для надання повного циклу всіх видів стоматологічних послуг.

Які послуги ми надаємо

 • Консультація стоматолога
 • Діагностика методами панорамної КТ, радіовізіографії, застосування діагнодента, ортопантомограми (рентгенологічного обстеження), інтраоральної камери (внутрішньоротової відеокамери)
 • Невідкладна стоматологія. Лікування випадків гострого зубного болю
 • Дитяча стоматологія. Видалення та лікування молочних зубів, герметизація фісур, лікування під наркозом.
 • Лікування всіх видів карієсу
 • Ендодонтія. Лікування зубних каналів
 • Лазерна імплантація зубів
 • Гігієна ротової порожнини. Профілактична чистка зубів. Відбілювання
 • Лікування пародонтозу. Лікування ясен за допомогою УЗ-апарату "Вектор"
 • Вирівнювання зубів. Встановлення кап і брекетів
 • Зубне протезування

Переваги Este-line

 • Сертифікат відповідності ISO 9001 діє до: 2015. Este-line єдина стоматологічна клініка в України, що отримала сертифікат відповідності ISO 9001 діє до: 2015. Це говорить про те, що ми єдині, хто відповідає повністю нормам Європейського союзу. Ми дуже довго до цього йшли і дуже пишаємося цією перемогою.
 • Високотехнологічне обладнання. Сучасна діагностична та лікувальна апаратура - принципове питання в організації роботи клініки для керівництва Este-line. В арсеналі нашої клініки унікальний апарат для лазерної імплантації зубів KaVo KEY 3, стоматологічний мікроскоп з 20-кратним збільшенням та інше найефективніший стоматологічне обладнання.
 • Сімейна стоматологія. Ми задовольняємо запити з профілактики та лікування для пацієнтів всіх поколінь вашої родини в повному обсязі. 
 • Дитяча стоматологія. Відвідування нашого центру - це приємна пригода для наших маленьких пацієнтів. Для них обладнана дитяча кімната очікування. У випадках гострого болю готова поспішити на допомогу дитяча чергова стоматологія.
 • Доступні ціни. Недорога стоматологія в Este-Line продиктована політикою керівництва клініки. Будівля центру знаходиться в нашій власності, всі матеріали закуповуються виключно за оптовими цінами. Іногороднім пацієнтам на період проведення хірургічного лікування надається безкоштовне проживання в готелі центру.
 • Безкоштовна консультація. Відео-консультація, панорамний знімок, складання плану лікування проводяться безкоштовно.
 • Акції та знижки. Центр постійно проводить акції та знижки на послуги, за якими ви можете стежити на нашому сайті.

У клініці встановлено техніку та обладнання для повного циклу лікування будь-яких операцій з зубами, від найпростіших профілактичних і діагностичних процедур до найскладніших хірургічних втручань з імплантації зубів. Лікування у нас протікає в затишній і спокійній обстановці, і тільки без болю!

Під час лікування ми забезпечуємо надійний захист пацієнта з використанням індивідуального стерильного, запечатаного набору і стерильного інструментарію. Приємним бонусом для Вас стане можливість вибрати Ваш улюблений фільм, перебуваючи в кріслі, або скористатися безкоштовним Wi-Fi.

У нас в клініці унікальний сервіс по проживанню пацієнтів з інших міст і країн. На період серйозних операцій або хірургічних втручань проживання в готельних номерах при медичному центрі безкоштовно проживання в готельних номерах при медичному центрі безкоштовно.

Знайти нас дуже легко
Киев, ул. Щусева, 24А
5 минут от метро Дорогожичи
Бесплатная парковка
для всех клиентов
Удобный график работы
без выходных с 8 до 20
Бесплатный номер по Украине
0 (800) 40-00-27
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Наші послуги
Загальна стоматологія

Лікування зубів включає в себе такі процедури як: озонотерапія, вектортерапія, лікування рогівських каналів, лікування карієсу та захворювань шлунково-кишкового тракту, а також інші захворювання порожнини рота.

Пародонтологія
Тільки досвідчений пародонтолог здатний помітити прояв хвороби на самому ранньому етапі і прописати відповідне лікування ясен. У ESTE line прийом ведуть саме такі лікарі, а ціни на послуги прийнятні і доступні для широкого кола населення. Наші фахівці здатні на високому рівні виконати широкий спектр процедур: від звичайного зняття зубного каменю до найскладніших клаптевих операцій.
Лазерна імплантація зубів
Що б візит до щелепного хірурга був пов'язаний з мінімальними больовими відчуттями, в ESTE line використовують передові методи загальної та місцевої анестезії. В результаті навіть найскладніші випадки хірургічного втручання вдається здійснити без болю. Акції та знижки, практично постійно діючі в нашому медичному центрі - ще один приємний додаток до усмішки і здорових зубів!
Виправлення прикусу (брекети)
Сучасна ортодонтія пропонує змінювати прикус дорослим з використанням брекет-систем. Вона складається з скоб, які кріпляться до зубної емалі спеціальним клейовим розчином, з'єднаних дугою, закріпленої на корінних зубах. У нас в клініці ця послуга настільки часто використовується, що наші майстри швидко підбирають кожного пацієнта таку систему, з якої він не відчуває дискомфорту.
Дитяча стоматологія
Кожен дитячий стоматолог приватної клініки ESTE line - спеціаліст вищої категорії у всьому спектрі медичних послуг - від надання терапевтичної або екстреної допомоги до проведення серйозних хірургічних втручань. Лікування у нас здійснюється в сучасних, оснащених за останнім словом техніки кабінетах, в виключно стерильних умовах.
Загальний наркоз у стоматолога
Використовуючи найсучасніші анестетики і наркоз, стоматологія піднялася на якісно новий рівень: стоматологічні процедури, які ще недавно були пов'язані з істотним дискомфортом і болем, тепер проводяться набагато простіше. Це особливо важливо у важких випадках і в тих ситуаціях, коли допомога потрібна дітям. Але незалежно від віку пацієнтів, в ESTE line використовуються виключно сучасні європейські та американські препарати і обладнання.
Наша клініка
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь