У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Обладнання клініки ESTE line

Обладнання для вектор-терапії
На сьогоднішній день пародонтит є однією з актуальних проблем сучасної людини, оскільки це головна причина втрати зубів у віці від 35 років. Кілька років тому методи лікування пародонтиту були або малоефективними, або травматичними.
Лазерна імплантація KaVo KEY 3

У нашій стоматології встановлено найсучасніший прилад лазреної імплантації зубів. Всього таких пристроїв в Україні 7, у Києві працює один! Це дозволяє робити імплантацію зубів дуже швидко та з мінімальними втручаннями.

Комп'ютерний томограф Gendex USA
Один з кращих приладів для томограми в світі! Максимально точна діагностика.
Діагностика апаратом Діагнодент
Лазерна флуоресцентна діагностика апаратом Діагнодент дозволяє без рентгена виявити карієс, визначити агресивність мікробів, що заселяють каріозну порожнину до лікування озоном.
3D сканер Sirona для зняття відбитків
3D зліпок без відбитка, тільки сканування щелепи. Виготовлення винира всього за 3 години!
Лікування каналів (ендодонтія)
Набір інструментів для роботи з механічною обробкою кореневих каналів.
Електронна анестезія
Електронна система для місцевої анестезії, яка забезпечує просте, швидке і комфортне знеболювання.
Фізіодіспенсер для імплантації зубів
Мультиімплантаційна система, яка ідеально підходить для використання декількома лікарями і для роботи з різними системами імплантатів.
Рентген і ортопантомограмма
Ортопантомограмма - рентгенологічне обстеження пацієнта, яке дає лікарю-стоматологу уявлення про стан порожнини рота пацієнта.
Системи стерилізації
У клініці використовуються наступні системи і встановлення для стерилізації та максимального захисту кожного пацієнта: Ультравіол, VACUKLAV 23-B, PENTAMIX.
Інтраоральна камера
За допомогою камери ми можемо надати пацієнтові фотозвіт стану зубів до і після лікування. Зрозумілою мовою для пацієнта - цей пристрій називається внутрішньоротова відеокамера.
Прилад Озономед (OZONYMED)

Прилад OZONYMED виробляє озон, який при розпаді виділяє кисень, що володіє яскраво вираженими окисними властивостями. Завдяки чому атомарний кисень має імуностимулюючі, антибактеріальні, протизапальні властивості.
Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь