У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Дитяча стоматологія

Грамотний догляд за ротовою порожниною малюка – це основа здоров'я зубів, яка закладається в самому ранньому віці на все життя. Тому вихованню правильних гігієнічних звичок і контролю стану ротової порожнини дитини слід приділяти особливо пильну увагу. З моменту прорізування перших зубів (6-8 місяців) консультантом і надійним помічником для батьків стає дитячий стоматолог. Дитячий зубний лікар виявить перші відхилення у формуванні прикусу дитини, ранній карієс, проведе необхідні процедури з лікування й зміцнення молочних зубів. Наша дитяча стоматологія знаходиться у Києві, біля метро Дорогожичі.

Дитяче відділення має окремий вхід і дитячий зал очікування у вигляді ігрової кімнати.
Ціни на лікування зубів у дітей
Видалення молочного зуба (не складне)
200 грн.
Склоіономерна пломба (середній карієс)
500 грн.
Герметизація фісур
600 грн.
Фотополімерна пломба (поверхневий карієс)
500 грн.
Фотополімерна пломба (середній карієс)
600 грн.
Лікування каналу (ампутаційна методом) 1 канал
450 грн.
Лікування каналу (ампутаційна методом) багатоканальний зуб
850 грн.
Гігієна рота у дитячого стоматолога (1 щелепа)
200 грн.
Фторування всіх зубів
500 грн.
Інструментальна та медикаментозна обробка 1 каналу
330 грн.
Інструментальна медикаментозна обробка мн.к. канал
600 грн.
Постійне пломбування одноканального зуба
350 грн.
Тимчасове пломбування одного каналу
150 грн.
Накладення Девіт-С
250 грн.
Тимчасова пломба
170 грн.
.
Безкоштовно

Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Процесс лікування
Наші фахівці
Відгуки цього відділення "Дитяча стоматологія"
12.01.2015 Лариса
Дитяча стоматологія

Хотим поблагодарить детского стоматолога тетю Юлю,которая помогла ребенку и спасла 2 зубика.Скажу честно, мы побывали у многих детских стоматологов,но в Вашей клинике,нам помогли. Это очень важно в раннем возрасте не спугнуть ребенка, а привить заботу о зубках. Хочу поблагодарить Вашу клинику, Ваших сотрудников и особенно директора за организацию такого важного и нужного предприятия. Держите марку , а мы будем Вас рекомендовать своим друзьям и с удовольствием к Вам приходить! Всего самого наилучшего и развития Вашей компании! пациентка Маргарита,5 лет.

19.09.2015 Мария
Дитяча стоматологія

Клиника очень нравиться.Вожу к вам свою дочку с 3 лет.Обращение и качество лечения очень хорошее.Искренни жаль,что с вами такое случилось.

09.03.2016 Людмила
Дитяча стоматологія

Огромное спасибо! Прекрасная детская стоматология, так как были 5.03.2016 с ребенком( 4 года). Была приятно удивлена полечили 3 зуба сразу, сын даже не всплакнул, особая благодарность доктору - подход к ребенку просто замечательный, спасибо!!! Отличная клиника, рекомендую.

Читати усі відгуки (14)
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!

Лікування молочних зубів дітям в Este-line

У нашому стоматологічному центрі ми проводимо такі процедури з лікування і профілактики зубних хвороб нашим маленьким пацієнтам:


Переваги лікування у нас

Спеціальне дитяче відділення

Дитяче відділення нашого стоматологічного центру має окремий вхід, окрему реєстратуру, кімнату очікування і лікувальний кабінет для дітей. Воно не пов'язане з відділенням дорослої стоматології. Тут проводиться виключно лікування малечі. Приміщення дитячої стоматології мають життєрадісний дизайн, в кімнаті очікування є ігрова зона і екрани, на яких маленькі пацієнти та їхні батьки можуть дивитися мультфільми. У лікувальному кабінеті також встановлені екрани, що допомагають малюкам приємно провести час за переглядом улюбленого мультфільму протягом 15-20 хвилин лікувальної процедури. На подвір'ї – зелена зона, в якій приємно проводити час в теплу пору року. 

Висококваліфіковані дитячі стоматологи

Зубні лікарі, які працюють в дитячому відділенні, спеціалізуються саме на роботі з дітьми та знають всі тонкощі дитячої стоматології. Кожен дитячий стоматолог нашої клініки проводить лікування і видалення молочних зубів, процедури з профілактики захворювань ротової порожнини і екстрені хірургічні втручання. Крім цього, наші лікарі - чуйні психологи, які вміють знайти підхід до кожного малюка. 

Сучасне обладнання та високоякісні матеріали

Наше дитяче відділення оснащено найсучаснішим діагностичним і лікувальним обладнанням. Ми закуповуємо високоякісний фотополімерний пломбувальний матеріал, який надійно зберігає молочні зуби від передчасного руйнування.

Анестезія та наркоз

Анестезію проводить досвідчений анестезіолог з 20-річним стажем роботи. У разі необхідності або за бажанням батьків є можливість лікування під наркозом.

Дитяча чергова стоматологія

У разі гострого зубного болю у дитини можна звернутися в наше відділення і отримати допомогу чергового дитячого стоматолога.
Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь