У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Профілактична чистка зубів

Гігієнічна чистка зубів в Києві - це та процедура, яка Вам необхідна, щоб зберегти і підтримати здоров'я зубів і ясен! Від того, наскільки регулярно Ви робите цю процедуру - сильно залежить здоров'я всієї Вашої ротової порожнини.За допомогою профілактичного чищення зубів можна уникнути карієсу і пародонтозу, а естетичний ефект вразить настільки, що Ви не сповільните записатися на наступний сеанс. Ціни на чистку зубів, в основному не сильно високі, і повністю виправдані підсумковим результатом.
Ціни на чистку зубів у стоматолога
Безкоштовно
Урок гігієни
300 грн.
Пародонтологічна чистка зубів
1900 грн.
Відбілювання зубів фотолампою (1 щелепа)
950 грн.
Відбілювання зубів фотолампою (2 щелепи)
1750 грн.
Ремінералізація зубів після відбілювання
500 грн.
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно

Процедура до та після
До

найнедоступніше місце для чистки нижній ряд зсередини

Після

відкладення в самих важкодоступних місцях видалені

Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Відгуки цього відділення "Профілактична чистка зубів"
09.05.2016 Владислав
Профілактична чистка зубів

Выражаю огромную благодарность Зое Владимировне, как очень компетентному, корректному и внимательному врачу! Вначале обратился в клинику за чисткой зубов, а теперь решился еще и заняться их лечением. Очень качественно и ответственно проводит лечение. Спасибо за обновленную улыбку! Благодарю руководителя клиники Салима Караме! Цены – доступные, качество – на высоте, что еще надо? Рекомендую клинику всем, кто любит свои зубы! С уважением, Владислав!

19.10.2016 Татьяна
Профілактична чистка зубів

Доктор, которая делала мне чистку зубов, была очень внимательна и аккуратна. Este line - это единственная в моей практике стоматология, где доктор после сеанса расскажет все тонкости, как ухаживать за зубками. Оказывается, отбеливающую пасту можно использовать не каждый день:( Стоматология очень внимательно относится к каждому клиенту, слышыт отзывы о работе, постоянно совершенствуется. Очень лояльная ценовая политика. Всем рекомендую!!!

20.10.2016 Александр
Профілактична чистка зубів

Спасибо за отличное обслуживание и высокий профессионализм! Респект...

Читати усі відгуки (3)
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!

Навіщо потрібна професійна чистка зубів

Повсякденна гігієна порожнини рота включає чистку зубів вранці й ввечері, використання лосьйонів-ополіскувачів, зубної нитк після прийому їжі, дотримання дієти з обмеженою кількістю солодощів і вуглеводів.

Однак найчастіше наш догляд за зубами далекий від ідеального. До того ж ситуація ускладнюється при наявності шкідливих звичок, таких як куріння, надмірне вживання чаю і кави.

В результаті в місцях, недоступних для зубної щітки, утворюється наліт і відкладення м'яких частинок їжі, які з часом перетворюються на зубний камінь і бляшки на зубній емалі, сприяють розвитку карієсу, що призводить до запалення ясен і утворення парадонтальних кишень.

Щоб запобігти ці негативні процеси, стоматологи рекомендують раз в 3-6 місяців проводити гігієну порожнини рота, в яку входять чистка зубів ультразвуком та чищення зубів Air Flow.


Коли проводиться чистка зубів

Професійна гігієна ротової порожнини проводиться раз на півроку (період рекомендованого профілактичного візиту до стоматолога). Чищення зубів від каменю і зняття зубного нальоту дозволяють стоматолога виявити потенційні проблеми - карієс, і вчасно провести лікування.

Чищення зубів виконується до проведення наміченого стоматологічного або ортодонтичного лікування. Завдяки цій процедурі, відбувається оздоровлення ясен, що поліпшує результати подальшого лікування. Також стоматологу легше буде підібрати колір пломби.

Етапи процедури гігієни порожнини рота в клініці Este-line

  1. Зняття зубного каменю. Наддесневі і підясенні відкладення счищаются за допомогою ультразвукового приладу - пьезоскейлера KavoPIEZOsoft, а також ручним скейлером і кюрет системи Hu-Friedy. Ультразвуковая чистка зубів - це абсолютно безпечна й безболісна процедура, яка не потребує знеболення.

  2. Видалення зубного нальоту. Цей етап процедури проводиться із застосуванням піскоструминного наконечника KavoProphyflex 3 методом Air Flow. Сильний струмінь фторованої води, повітря і порошку KavoProphyPearls впливає на поверхню зуба й легко проникає крізь проміжки між зубами. Зубний наліт повністю знімається. При цьому емаль не пошкоджується, оскільки частинки порошку дрібнодисперсні і мають сферичну форму.

  3. Полірування поверхні зуба. Полірування поверхні зуба. За допомогою м'яких щіток KerrOclubush і профілактичної полірувальної пасти CleanPolish фірми Kerr здійснюється полірування поверхні зубів. В результаті вони стають гладенькими й блискучими.

  4. Зняття чутливості і ремінералізації зубів. У цих цілях ми використовуємо захисні фторвмісні лаки Clinpro White Varnish фірми 3М і Fluor Protector фірми Ivoclar Vivadent. Вони рівномірно розподіляються по поверхні зуба, висихають, утворюючи захисний шар, який знижує чутливість зубів і стимулює ремінералізацію.

Вся процедура триває 60-120 хвилин.

Як доглядати за ротовою порожниною після процедури

У перші дні після процедури необхідно: 

Протягом декількох днів після процедури підвищена чутливість зубів - це нормальне явище. Але якщо больові відчуття занадто сильні, слід звернутися до лікаря.

Які лікарі проводять чистку зубів в Este-line

Переваги чистки зубів в Este-line
Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь