У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Терапевтичне лікування

Лікування зубів в стоматології ставить на меті запобігти руйнуванню і втраті зуба. Протягом життя наші зуби постійно піддаються негативному впливу патогенних бактерій. На їхньому стані негативно позначаються неправильна гігієна, коливання гормонального фону, різкі температурні перепади, склад вживаної нами їжі і води.

Внаслідок всіх цих причин виникають такі захворювання, як карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт і пародонтоз. Чим раніше буде виявлена ​​проблема, тим меншим буде обсяг терапевтичного втручання і тим краще вдасться зберегти здоров'я зубів.

Ціни на встановлення пломби зуба
Аплікаційна анестезія
70 грн.
Інфільтраційна анестезія
145 грн.
Тимчасова пломба
100 грн.
Пломба фотополімерна середній карієс (G-AENIAL)
600 грн.
Витяг чужорідного тіла під мікроскопом
2100 1800 грн.
Обробка одноканального кореневого каналу ендомотором
450 149 грн.
Обробка кореневого каналу під мікроскопом
1400 1099 грн.
Розпломбування раніше лікованого каналу
499 грн.
Розпломбування раніше лікованого каналу під мікроскопом
1399 грн.
Пломбування кореневого каналу гутаперча і Н +
350 грн.
Пломбування методом 3d обтурація
550 грн.
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно

Процедура до та після
До

до лікування і пломбування каналів

Після

після лікування і пломбування каналів

Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Задати питання терапевту
Стоматолог-терапевт-ендодонтист-мікроскопіст-реставратор
Терапевтичне лікування
Чим пломбіруете зуби?

Ми пломбуємо матеріалами, що не розсмоктуються і не змінюють колір зуба.

Які переваги обробки кореневих каналів машинними інструментами перед ручною обробкою?

Велика гнучкісць машинних інструментів дозволяє обробити викривлені канали, скорочення часу механічної обробки і надання правильної форми кореневого каналу для подальшої якісної медобробки і пломбування.


Відгуки цього відділення "Терапевтичне лікування"
22.12.2015 Валентина
Терапевтичне лікування

В праздник Св.Николая 19.12 сильно разболелся зуб. Через интернет нашла клинику Есте- Лайн, как раз в этот день там была скидка на лечение 50 %.Записалась на прием, когда приехала, сразу приняли, бесплатно сделали снимок и скидку на лечение тоже сделали(как пошутил директор подарок от Николая). Все очень понравилось , хорошее обслуживание ,приветливый персонал. Буду рекомендовать Вас всем друзьям. В дальнейшем желаю процветания. С ув. Валентина.

09.03.2016 Татьяна
Терапевтичне лікування

На 8 марта воспалился зуб, обзвонила много клиник Киева - все закрыты, хотя и пишут что открыты.Самый лучший подарок к празднику 8 Марта был в Вашей клинике - это теплый прием и подарок от директора.Цена , качество обслуживания супер.Всем рекомендую!!!!

13.03.2016 лилия
Терапевтичне лікування

Добрый день ! Хотела выразить свою благодарность клинике Este line за Вашу внимательность и профессионализм!! и отдельное спасибо вручу Данилу Владимировичу. Я рада что могу доверится этой сложенной уверенной в себе профессиональной команде.!!!!

Читати усі відгуки (11)
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!

Стоматолог терапевт у Києві

Наш стоматологічний центр використовує тільки сучасне обладнання, яке дозволяє нам якісно надавати послуги. Це робить лікування абсолютно безболісним, швидким і при цьому безпечним. Ви можете перестати бояться ходити до стоматолога, адже зараз все сильно змінилося. Наш стоматолог терапевт не тільки виконає якісне лікування, але й проконсультує вас, щоб ви знали, як правильно доглядати за зубами. В результаті ви зумієте значно скоротити кількість візитів до стоматолога.

Лікування зубів дорослим в клініці Este-line:

Вилікувати зуби в Києві в нашій клініці означає отримати високопрофесійну стоматологічну допомогу з використанням найякісніших матеріалів і сучасного обладнання.

Види терапевтичного лікування в Este-line

Пломбування зубів. Під час лікування карієсу ми використовуємо якісні ін'єкційні та аплікаційні анестетики і фотополімерні пломби зарубіжних виробників. Процес лікування є безболісним для пацієнта, результат – довговічним і естетично привабливим.

Лікування зубних каналів (ендодонтія). Цей вид лікарського втручання проводиться під час лікуванні пульпіту, підготовки до протезування. Прочищення та пломбування кореневих каналів – завдання, що вимагає високого рівня кваліфікації і сучасних технологій. Щоб отримати надійний гарантований результат лікування, в Este-line ми використовуємо рентген-обладнання, стоматологічний мікроскоп, набір інструментів для механічної обробки каналів, якісні промивні матеріали і пломбування гарячою гутаперчею.

Лікування пульпіту. Пульпіт – це гостре запалення зубного нерва. Як правило, захворювання є наслідком запущеного карієсу, але може бути викликаним травмою зуба. Відчувши гострий пульсуючий зубний біль, слід негайно звернутися до лікаря, щоб зберегти зуб. В ході процедури уражена тканина пульпи видаляється, канали обробляються а на зуб накладається пломба.

Лікування періодонта. Періодонтит – це запалення кісткової тканини, що оточує верхівку зуба. Захворювання є наслідком запущеного карієсу і пульпіту, за яких інфекція проникає через зубний канал в кісткову тканину і починає руйнувати її. Це грізне захворювання може мати такі серйозні ускладнення, як сепсис або флегмона. Процедура проводиться в кілька етапів, суттю яких є очищення і лікування зубних каналів з подальшим пломбуванням. У важких випадках зуб підлягає видаленню.

Пародонтологічне лікування і вектор-терапія. Пародонтологічні захворювання (гінгівіт і пародонтит) розвиваються внаслідок ураження патогенними бактеріями слизистих оболонок ясен. Частою причиною гінгівіту (почервоніння, кровоточивість ясен) є недостатня гігієна порожнини рота. Також захворювання виникає внаслідок гормональних перепадів в підлітковому віці і в період вагітності. Якщо гінгівіт не лікувати, розвивається пародонтит (множинні випадки - пародонтоз). З'являються пародонтальні кишені, зуби розхитуються. Однак успішне лікування цього захворювання є можливим на будь-якій стадії

Висококваліфіковані фахівці Este-line використовують в лікуванні пародонтозу ультразвуковий апарат Vector, який ефективно знімає зубний камінь, твердий і м'який наліт, усуває бактерії в пародонтальних кишенях без пошкодження м'яких тканин. 

Фторування зубів. Насичення фтором зміцнює зубну емаль, запобігає розвитку карієсу і знімає підвищену чутливість зубів. Процедура рекомендована вагітним жінкам, при карієсі в стадії білої плями, після процедур гігієнічної чистки і відбілювання

Вартість лікування зубів в Este-line: наші переваги

Перевагами лікування зубів в нашій клініці є:

Ціна терапевтичного лікування зубів

Ми рекомендуємо відвідувати стоматолога як мінімум один раз на рік, адже профілактика захворювань дуже важлива. Багато захворювань зубів протікають приховано, без будь-яких ознак і дискомфорту, але надалі вони призводять до значних проблем. Під час діагностики наш фахівець зуміє виявити всі проблеми, а потім швидко і безболісно усуне їх. Зараз терапевтичне лікування зубів відбувається з використанням новітніх технологій, що гарантує довговічність результатів. Це підтверджує гарантія, яку ми надаємо на всі види послуг.

Вартість терапевтичної стоматології

Дізнатися вартість ви зможете після огляду фахівця. Для початку він повинен визначити характер пошкодження зубів і підібрати відповідне лікування. Ми завжди підбираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже це відіграє велику роль в ефективності лікування. При лікуванні зубів ми використовуємо якісні пломби, що не відрізнити від рідного зуба. Наша терапевтична  стоматологія у Києві допоможе вам знайти блискучу посмішку, якої ви будете задоволені.
Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь