У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Зубне протезування

Сучасне протезування зубів є одне з найбільш часто зустрічаються стоматологічних процедур. Якщо раніше поставити протез замість втраченого зуба було досить складно і болісно, ​​то сьогодні ця процедура іноді займає всього пару годин. Наша клініка пропонує вам послуги з протезування в Києві за оптимальними цінами.

Пацієнтам доступні знімні і незнімні протези, використання металокераміки, а також безметаллева кераміка. При використанні останнього матеріалу ваші зуби складно буде відрізнити від справжніх. Коронка з металокераміки є прекрасне поєднання естетики і міцності, при цьому ціна її стала набагато доступніше.

Ціни на установку винира і коронки
Силіконовий оттиск
299 грн.
Тимчасова коронка
300 грн.
Металокерамічна коронка (ціна, від)
3800 грн.
Керамічна коронка на оксиді цирконію
6500 грн.
Коронка на імпланті (ціна, від)
3500 грн.
Ультратонкий винир
8800 грн.
Частковий знімний протез
6000 грн.
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно

Процедура до та після
До

досить хороші зуби до установки вінірів

Після

встановлені прямі вініри, відчуйте різницю

Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Процесс лікування
Задати питання доктору ортопеду
Що собою являють вініри?

Це тонкі накладки на зуби, які фіксуються на спеціальний адгезивний цемент.

У чому різниця між композитними і керамічними винирами?

Керамічні вініри не змінюють колір з часом, не стираються, не тьмяніють, що не сколюються, але мають більш високу ціну в порівнянні з композитними і робляться довше за часом.

Як відбувається процес установки вінірів?

Процес відбувається в 5 відвідувань, в результаті яких ви отримуєте голівудських посмішку!


Відгуки цього відділення "Зубне протезування"
16.11.2016 Татьяна
Зубне протезування

Огромное спасибо докторам и всему персоналу клиники! Никогда не думала ,что протезирование может быть таким легким и комфортным! Это единственная стоматология,куда хочется приходить ,без страха и уходить с улыбкой!

11.01.2017 Евгений
Зубне протезування

Очень хорошая цена

24.05.2017 JOANNA
Зубне протезування

Dobryj dien. Chczu sdelat 2 protezy zubnyje polnyje – werchniaja czelust i nizniaja czelust dla 79- lietniej zenszcziny – piensjonierki iz Kijewa ( sowsjem niet zubow ). 1) skolko eto stoit griwien ? 2) choczu zaplatit iz Polszi – kreditnoj kartoj – kak eto organizowat ? Pozdrawiam Joanna Kawecka

Читати усі відгуки (3)
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!

Ціна протезування зубів

Багато потенційні пацієнти досі вважають, що протезування зубів - це неймовірно дороге задоволення. Насправді вартість процедури і матеріалів робить навіть найскладніші та трудомісткі види протезування доступними для широкої цільової аудиторії. Інакше кажучи, необхідно протезування - звертайтеся до нас найближчим часом.

Зубне протезування в сучасних умовах проводиться з використанням безпечних гнучких матеріалів, які ні за яких обставин не травмують ні ясна, ні сусідні зуби.

Перед протезуванням вам необхідно буде пройти повний огляд, далі з зубних рядів знімаються відбитки. Після виготовляються протезні конструкції та коронки. На примірці може проводитися коригування, далі здійснюється фіксація.

Як проводиться протезування зубів у Києві

Стоматологія протезування рекомендує в тому випадку, коли у пацієнта існують такі проблеми:

Існує також мікропротезування, яке відноситься більше до естетичних процедур, покликаним поліпшити вигляд вашої посмішки.

Сучасне лікування методом протезування має на увазі використання різних типів протезів, за типом фіксації виділимо наступні види:

Знімне протезування може поєднуватися з імплантами, так як вони іноді попередньо встановлюються в якості опор для знімною конструкції. Такі протези набагато менше, пацієнту набагато простіше до них звикнути.

При використанні імплантів можливе швидке відновлення зубного ряду. Такі протези важко відрізнити від справжніх зубів, вони не дають атрофуватися щелепної кістки.

У нашій клініці ми гарантуємо пацієнтам не тільки якісне, а й безболісне протезування будь-якої кількості зубів. Наші фахівці вважають за краще комплексний підхід, тому при зверненні до нас ви отримаєте:

Доктор запропонує кожному пацієнту таке рішення, яке підійде саме йому. Ви в свою чергу можете не погодитися з нашим фахівцем або, як мінімум, попросити у нього пояснень. Будь-який з наших лікарів із задоволенням пояснить пацієнту стан речей і своє рішення.

Для того, щоб отримати максимальний результат при оптимальних витратах, можна поєднувати різні види протезів. Наприклад, на передні зуби поставити дорожчу металеву кераміку, щоб ваша посмішка була чудовою. Решту протезів можна виконувати зі звичайної металокераміки або більш традиційних матеріалів.
Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь