У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Лікування зубів під загальною анестезією 1 годину

Наркоз (загальна анестезія) - метод знеболення, при якому вимикається свідомість людини внаслідок гальмування процесів в корі головного мозку. Незважаючи на загрозливе визначення, сучасні препарати для наркозу мають мінімум побічних ефектів.

 Більшість дітей можливо вмовити на звичайне лікування. Але є певна категорія, якій показано лікування під наркозом. До неї відносяться дітки, у яких:

  • великий обсяг стоматологічної допомоги, а дитина ні в яку не піддається на вмовляння доктора і батьків;
  • високе психологічне напруження (страх при вигляді стоматологічного інструментарію, вібрації і звук бормашини), отримані раніше психологічні травми у лікаря;
  • алергічні реакції на місцеві анестетики;
  • деякі психічні та неврологічні захворювання: епілепсія, ДЦП, синдром Дауна, аутизм.

Багато батьків схиляються до насильного утримання дітей під час лікування, ніж до застосування наркозу. Ми ставимося негативно до такого підходу, оскільки таким чином дитина отримує психологічну травму, яка формує страх до стоматологічних процедур на все життя. Виникає недовіра до батьків, які насильно тримають дитину, не дивлячись на сльози. Більш того, при неспокійній поведінці дитини, повертання головою у кріслі, доктор може нанести серйозну травму в порожнині рота інструментарієм.

З огляду на всі перераховані вище ризики і ускладнення «тримання» дітей, наша клініка має можливість проводити лікування під наркозом.

Ми здійснюємо лікування під наркозом діткам, починаючи від 2.5 років і вагою від 15 кг. Можливі невеликі відхилення від зазначених цифр, які можуть розглядатися лікарем-анестезіологом індивідуально.

Для того, щоб планувати наркоз, в першу чергу, необхідно прийти в клініку з дитиною на огляд та складання плану лікування. Ми намагаємося за 1 процедуру наркозу пролікувати всі нужденні в лікуванні зубки! Наркоз-планова процедура-необхідно здати певні аналізи, щоб переконатися в можливості проведення наркозу при загальному стані дитини.

Наша клініка, враховуючи відповідальність даної процедури, співпрацює з лікарями-анестезіологами з досвідом роботи більше 25 років в дитячій анестезіології. Лікар-анестезіолог вводить дитину в наркоз, стежачи за всіма життєвими показниками, поки лікар-стоматолог лікує зуби. Доза наркозу розраховується індивідуально в залежності від ваги і віку дитини та контролюється на протязі всього часу лікування. За 10 хв. до закінчення лікування стоматолог попереджає про закінчення роботи, і анестезіолог зупиняє надходження препарату. Таким чином, вже через 10-15 хв. дитина виходить з наркозу. За станом дитини, від відходження наркозу до виходу з клініки, продовжує стежити анестезіолог.

У підсумку, дитина отримує вилікувані зубки і відсутність поганих спогадів, а батьки економлять дорогоцінний час!
Ціни на лікування зубів під наркозом
Консультація анестезіолога
500 1 грн.
Лікування зубів під наркозом (наступні години після першої години)
2500 грн.
Лікування зубів під наркозом (30 хв)
1250 грн.
Лікування зубів під наркозом (15 хв)
625 грн.
.
Безкоштовно

Наші фахівці
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь