У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27

Гігієнічний комплекс і Air-Flow (2 щелепи)

Крім гігієнічної чистки, деякі пацієнти вимагають проведення більш глибокого чищення - пародонтологічної. В основному така чистка показана пацієнтам з проблемами ясен, рухливістю зубів і неприємним запахом з рота. У таких випадках мають місце бути так звані пародонтальні кишені, дістатися туди за допомогою одного ультразвуку неможливо.

У нашій клініці процедура пародонтологічної гігієни порожнини рота включає в себе:

1.Зняття надясневих і підясневих патологічних відкладень (зубного каменю)
Для зняття зубного каменю застосовується пьезоскейлер KavoPIEZOsoft. Цей апарат допомагає знімати зубні відкладення безполезненно і в той же час без найменшого ризику пошкодити емаль зуба. А так само ручні скелери і кюрети системи Hu-Friedy.

2. Видалення м'якого нальоту і пігментів
Даний етап проводиться за допомогою апарату Air-flow. Це означає що наліт з поверхні зубів знімається методом повітряно-абразивної обробки. За допомогою апарату KavoProphyflex 3 і спеціального порошку KavoProphyPearls ми можемо досягти повного очищення емалі зубів без її пошкодження, так як мікрочастинки порошку мають дрібну дисперсність і сферичну форму. Так само завдяки чіткій спрямованості апарату, пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту ні під час процедури ні після неї.

3. Полірування поверхні зубів
Цей етап ми проводимо за допомогою спеціальних м'яких щіток KerrOclubushі профілактичної полірувальної пасти CleanPolishвсе тієї ж фірми Kerr. Полірування пастою потрібна для того, щоб домогтися ідеальної гладкості і блиску ваших зубів. Дана процедура є профілактикою карієсу, неприємного запаху з рота та проблем з яснами.

4. Нанесення засобів для зняття чутливості - десенсітайзеров
Ми використовуємо ClinproWhiteVarnish фірми 3М і FluorProtector фірми ivoclarvivadent. Ці препарати допоможуть зняти підвищену чутливість Ваших зубів та захищатимуть від шкідливих подразників.

Процедура пародонтологічної гігієни порожнини рота займає від 60 до 120 хвилин, в залежності від обсягу й щільності зубних відкладень. Рекомендовано проходити дану процедуру раз в 6 місяців.

Зубний наліт може бути за кольором ідентичний зубу. І Ви можете навіть не підозрювати, що в в цей час розвивається патогенна мікрофлора, яка може викликати карієс, проблеми з яснами та неприємний запах з рота.

Бережіть себе.

Ціни на чистку зубів у стоматолога
Безкоштовно
Урок гігієни
300 грн.
Пародонтологічна чистка зубів
1900 грн.
Відбілювання зубів фотолампою (1 щелепа)
950 грн.
Відбілювання зубів фотолампою (2 щелепи)
1750 грн.
Ремінералізація зубів після відбілювання
500 грн.
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно
.
Безкоштовно

Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)
Продолжая просматривать esteline.kiev.ua, вы подтверждаете, что сайт использует файлы cookies моего браузера для данного сайта! Соглашаюсь