У нас можливо сплатити:
header_web
Прямий номер телефону керівника: +38 (097) 000 00 27
Наші акції
Наші послуги
Загальна стоматологія

Лікування зубів включає в себе такі процедури як: озонотерапія, вектортерапія, лікування рогівських каналів, лікування карієсу та захворювань шлунково-кишкового тракту, а також інші захворювання порожнини рота.

Пародонтологія
Тільки досвідчений пародонтолог здатний помітити прояв хвороби на самому ранньому етапі і прописати відповідне лікування ясен. У ESTE line прийом ведуть саме такі лікарі, а ціни на послуги прийнятні і доступні для широкого кола населення. Наші фахівці здатні на високому рівні виконати широкий спектр процедур: від звичайного зняття зубного каменю до найскладніших клаптевих операцій.
Лазерна імплантація зубів
Що б візит до щелепного хірурга був пов'язаний з мінімальними больовими відчуттями, в ESTE line використовують передові методи загальної та місцевої анестезії. В результаті навіть найскладніші випадки хірургічного втручання вдається здійснити без болю. Акції та знижки, практично постійно діючі в нашому медичному центрі - ще один приємний додаток до усмішки і здорових зубів!
Виправлення прикусу (брекети)
Сучасна ортодонтія пропонує змінювати прикус дорослим з використанням брекет-систем. Вона складається з скоб, які кріпляться до зубної емалі спеціальним клейовим розчином, з'єднаних дугою, закріпленої на корінних зубах. У нас в клініці ця послуга настільки часто використовується, що наші майстри швидко підбирають кожного пацієнта таку систему, з якої він не відчуває дискомфорту.
Дитяча стоматологія
Кожен дитячий стоматолог приватної клініки ESTE line - спеціаліст вищої категорії у всьому спектрі медичних послуг - від надання терапевтичної або екстреної допомоги до проведення серйозних хірургічних втручань. Лікування у нас здійснюється в сучасних, оснащених за останнім словом техніки кабінетах, в виключно стерильних умовах.
Загальний наркоз у стоматолога
Використовуючи найсучасніші анестетики і наркоз, стоматологія піднялася на якісно новий рівень: стоматологічні процедури, які ще недавно були пов'язані з істотним дискомфортом і болем, тепер проводяться набагато простіше. Це особливо важливо у важких випадках і в тих ситуаціях, коли допомога потрібна дітям. Але незалежно від віку пацієнтів, в ESTE line використовуються виключно сучасні європейські та американські препарати і обладнання.
Наші переваги
21 кабінет
Зелений коридор для невідкладної допомоги

Зелений коридор для невідкладної допомоги Стоматологічний центр ESTE line є одним з найбільших стоматологічних установ України. У нас налічується 21 кабінет для прийому пацієнтів, двадцять з яких працюють за попереднім записом, і одне крісло є черговим для невідкладної допомоги, а так само для постійних і VIP клієнтів.

Мінімальні ціни
Наші ціни комфортні для вас

Наші ціни комфортні для вас

Ціни одні з найменших на стоматологічному ринку Києва і України. Робота клініки націлена в першу чергу на перспективу. Цінова політика ніяк не пов'язана з якістю послуг, що надаються. Ми не орендуємо приміщення в якому перебуваємо, ми купуємо матеріали великими партіями.

Зверніть увагу, що ми не змінювали ціни в зв'язку зі стрибками курсу валют, що виділяє нас серед конкурентів. Ми не орендуємо приміщення в якому перебуваємо, ми купуємо матеріали великими партіями.

Повний спектр послуг
Всі види робіт стоматології

Всі види робіт стоматології Абсолютно усі види послуг стосуються стоматології і зубів надаються в нашій клініці. Від панорамного рентген знимка щелепи до складних хірургічних операцій по установці зубних імплантів.

Сучасно
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Наша клініка обладнана, без перебільшення, за останнім словом техніки. Вся техніка і обладнання не старші двох років. У стоматологічному центрі в основному використовують техніку світового лідера, компанії Kavo.

А всі витратні матеріали тільки матеріали які відповідають стандартам ЄС і США. Найсучасніша техніка для комп'ютерної томографії 3D - апарат Gendex Cb 500, 3D внутрішньо-ротової сканер Sirona Omnicam.

Дитячий кабінет
Повноцінний дитячий кабінет

Повноцінний дитячий кабінет Повністю сертифікований дитячий стоматологічний кабінет з усім висновками і доктором фахівцем.

Загальний наркоз
Лікування зубів під загальним наркозом

Лікування зубів під загальним наркозом Одна з небагатьох клінік в Києві з лікуванням зубів під загальним наркозом, як у дорослих так і у дітей (від 3-х років).

Гарантія та досвід
Успішний багаторічний досвід

Успішний багаторічний досвід Одні з кращих лікарів стоматологів і багаторічний успішний досвід роботи на стоматологічному ринку. Надаємо гарантію на всі види послуг.Стоматологія першої в Україні отримала сертифікацію ISO 9001 діє до: 2015. А всі використані матеріали та інструменти мають сертифікати якості.

Акції
У клініці постійно проводяться акції

У клініці постійно проводяться акції У стоматології ESTE line постійно проводяться акції на різні види послуг, від профілактичних до серйозних операцій. Детальніше на сторінці акцій ...

Знайти нас дуже легко
Киев, ул. Щусева, 24А
5 минут от метро Дорогожичи
Бесплатная парковка
для всех клиентов
Удобный график работы
без выходных с 8 до 20
Бесплатный номер по Украине
0 (800) 40-00-27
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Запишіться на компьютерну консультацію прямо зараз
Проводимо відео-консультації, робимо панорамний знимок та складаємо план лікування - безкоштовно!
Наша клініка
Безкоштовна консультація!
(044) 240-40-40
Запис на прийом

* зателефонуємо у найближчий час (або зранку наступного дня)